Stuudio

LiivArt

Meie stuudios õpivad lapsed ja täiskasvanud end loomingu kaudu väljendama!

Loomestuudio

lastele ja täiskasvanutele

Meist igaühes elab terve elu laps, kes soovib end väljendada! See on soov luua ja fantaseerida, maailma avastada ja üllatuda ning lihtsate asjade üle siirast rõõmu tunda.

Paraku kardame me sageli, et meid ei mõisteta, häbeneme eristuda ja vaigistame teadlikult enda sisemise lapse.

Meie tundides saad sa olla sina ise, avad oma rikka sisemaailma ning näed, et see on täis imesid, lugusid ja piirideta loovuse siirast rõõmu.

õpi end väljendama

loomingu kaudu

Meie tunnid on esmajoones õige puhkus! Erinevalt info tarbimisest (filmid, sarjad, sotsiaalmeedia) aktiveerib looming parema ajupoolkera, mis vastutab unistuste ja fantaasiate eest. Isegi väikesed loomingulised saavutused tekitavad võimsa serotoniinitulva (õnnehormoon) varuga mitmeks päevaks ette, mis on tervisele kasulik, teeb inimese õnnelikuks ja enesekindlaks.

Meie tundides laiendame me loomingu abil silmaringi, õpime mõtlema raamidest välja ja vaimustuma. Lapsed ja täiskasvanud õpivad ennast väljendama ja mitte kartma, looma ja mitte häbenema, olema igas kollektiivis nemad ise ja tundma end enesekindlalt.

Meie tegevused

Liiva võlumaailm

Peotäis liiva muutub imeväel looduspildiks, tähistaevaks, metsaks või mereks.

Ebru - idamaine kunst

Veele joonistamise tehnika. Tulemuseks on uskumatult kaunid pildid, mida on praktiliselt võimatu korrata.

Liivaga jutustatud lood

Esmalt sünnib jutustus teie silme all väikesest pihutäiest liivast. Seejärel aga muutud sa ise loojaks, loo osaks.

Paberlooming

Paber on ammendumatu inspiratsiooniallikas. Aplikatsioonid, origami, paberist piltide väljalõikamine on põnevad mitte ainult lastele, vaid ka täiskasvanutele.

Villased lood

Muudame villa kunstiesemeteks, elustame muinasjutukangelasi, kingime rõõmu endale ja lähedastele.

Ilu meis kõigis

Mida selga panna? Kuidas end jumestada? Milline juuksevärv on täna moes? Meistriklass teismelistele.

Ilu meis kõigis

Mida selga panna? Kuidas end jumestada? Milline juuksevärv on täna moes? Meistriklass teismelistele.

Villased lood

Muudame villa kunstiesemeteks, elustame muinasjutukangelasi, kingime rõõmu endale ja lähedastele.

Kas soovite muuta peo tõeliselt meeldejäävaks?

Stuudio LiivArt on sulle ja sinu külalistele ette valmistanud loominguprogrammi, milles igaüks saab ennast avada ja näidata uuest küljest, tähendab ju ühislooming eredaid ja positiivseid emotsioone pikkadeks aastateks. Ühine loometegevus lähendab ja annab meile võimaluse üksteise üle vaimustuda. Ürituse tulemusena läheb igaüks koju mälestuskingitusega, mille on teinud oma kätega.

Sünnipäevad

peod ja firmaüritused

Päevalaager

Canis (vaheaeg) on Galaktika kõige eredama tähe ladinakeelne nimi. Kas inimesed nimetasid pausi õppetöös selle sõnaga juhuslikult või mittejuhuslikult? Tõenäoliselt mitte juhuslikult. Kooliaastatel on suvevaheaeg emotsionaalselt kõige kirkama värvinguga aeg. Laste ühetaolist elurütmi õppetöö ajal tuleb kindlasti aegajalt katkestada. Lapsed vajavad tegevuse muutust, muljete vaheldust. Pikk koolivaheaeg on omamoodi ventiil lastest liigse energia väljalaskmiseks. Ja samal ajal on puhkus alati ka aeg uue energia, meeleolu, uue jõu ammutamiseks ning rikkaim aeg kasvamiseks ja eneseharimiseks. Paljud lapsed ei armasta ööbida kodust väljas. Meie laagris ei peagi. See-eest aga tehakse iga päev seda, mida koolis ei tehta, keelatakse ja mis on igav. Igal päeval on väike programm, ebatavalistest materjalidest vajalike ja loominguliste esemete meisterdamine, mängud ja ekskursioonid ning seda kõike väikeses seltskonnas.

Kirjutage meile!

Helistage või kirjutage meile! Vastame kõigile teid huvitavatele küsimustele, kaalume kõiki ettepanekuid ning aitame omaltpool rõõmuga igal võimalikul moel!

Stuudio

Rataskaevu 2 - 11 10130 Tallinn

E-posti aadress