Peod ja sünnipäevad

Stuudio LiivArt on sulle ja sinu külalistele ette valmistanud loominguprogrammi, milles igaüks saab ennast avada ja näidata uuest küljest, tähendab ju ühislooming eredaid ja positiivseid emotsioone pikkadeks aastateks. Ühine loometegevus lähendab ja annab meile võimaluse üksteise üle vaimustuda.
Ürituse tulemusena läheb igaüks koju mälestuskingitusega, mille on teinud oma kätega.

Firmapeod täiskasvanutele

Firmaüritus on pidu inimeste seltskonnas, kes on “ühel lainel”. Pärast pokaali veini või šampanjat on see veel ka seiklus, reis võimalusega mitte kuhugi minna, aga kus on palju kohti, kus käia. Ise joonistame ja vaimustume tulemusest, mälestuseks aga foto telefoni ekraanisäästjale. Pakume valiku õhtu teemasid:

Ja veel saame meisterdada villast lillekese (ümbris tahvlile) ja kasutada seda kaunistusena, prossina, ripatsina koti küljes või võtmehoidjana.

Sünnipäevad

Teemad valikus:

 Veealune maailm

Kui vähe me teame sellest, mida kõike seal vee all leidub. Aga teada tahaks rohkem. Loome oma veealuse maailma ja saaame mõnede sealsete asukate kohta teada palju põnevat. Kas on tõsi, et Loch Nessi koletis on olemas? Kuidas hingavad paljud merede ja ookeanide asukad? Aga kas inimesed saaksid vee all elada? Igaüks lahkub pildiga oma veealusest maailmast, mille saab endale telefoni või tahvlisse paigaldada.

Liivale joonistamine

“Mammutid ja elevandid” on meile tuttavad loomad, kuna on nad ju maailma suurimad. Neid ise joonistada ja saada nende kohta veel ka midagi huvitavat, vaat see on alles lahe. Kuidas saab mammuti elevandiks muuta? Kuidas ja miks kaunistati elevant ehetega? Aga kas ka Eestis elas mammuteid? Kõike seda saab teada meistriklassis ja saada ise autoriks oma loole, mis võis juhtuda palju aastatuhandeid tagasi.

Tallinna vanalinna tuulelipud

Kui tihti oleme me linnas silmad üles tõstnud ja silmitsenud, mis seal üleval on? Seal aga on terve sajandite pikkune ajalugu. Mis on tuulelipp? Milleks need majadel olid ja mida nad oma omanikele tähendasid. Meie linna kõige tähtsam tuulelipp on Vana Toomas. Ja ise joonistate selle, ja-jaa, ma ei tee nalja. Ja võimalik, et selline see oligi, milliseks teie selle loote. Pärast meistriklassi lahkub igaüks külmkapimagneti ning fotoga telefoni või tahvli ekraanisäästjaks.

Kirjutage meile!

Helistage või kirjutage meile! Vastame kõigile teid huvitavatele küsimustele, kaalume kõiki ettepanekuid ning aitame omaltpool rõõmuga igal võimalikul moel!

Stuudio

Rataskaevu 2 - 11 10130 Tallinn

E-posti aadress